fbpx
Dambis drukarka Konica Minolta bizhub 308e zdjęcie1

Bizhub 308e

Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne formatu A3, które świetnie sprawdzi się w średnim i dużym środowisku biurowym. Wysoko wydajny tonery oraz jednostka obrazowania pozwala uzyskać niskie koszty eksploatacji w tym segmencie urządzeń. Dzięki możliwości rozbudowy standardowego systemu o dodatkowe moduły urządzenie zwiększa swoją funkcjonalność wpisując się tym samym w segment urządzeń radzących sobie z zawansowanymi procesami kserująco- drukującymi. Wsparte odpowiednim oprogramowaniem może pełnić funkcję centrum do digitalizacji dokumentów. Wielozadaniowość oraz wytrzymałość to główne zalety tego modelu.

Panel wielodotykowy

Panel wielodotykowyPrzyjemniejsza praca dzięki wysokowydajnemu, kolorowemu wyświetlaczowi wielodotykowemu o przekątnej 9 cali: zapewnia łatwą nawigację i obsługę podobną do dzisiejszych smartfonów i tabletów. Zintegrowany na nowo, mobilny obszar dotykowy zapewnia doświadczenie pracy i elastyczność na nowym poziomie.

Dostosowywanie interfejsu

Dostosowywanie interfejsuZwiększona wydajność w zakresie przygotowywania małych i bardziej złożonych zadań kopiowania, drukowania, skanowania i faksowania — dzięki łatwemu dostosowaniu panelu MFP i interfejsu sterownika drukarki do specyficznych potrzeb użytkownika.

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwójOszczędzaj koszty i wspieraj środowisko dzięki nowym ekologicznym technologiom, które zmniejszają zużycie energii i wpływ na środowisko.

Dambis drukarka Konica Minolta bizhub 308e zdjęcie2

Leżąca u podstaw technologia

Najnowocześniejsze technologie obejmują sterownik Emperon następnej generacji, polimeryzowany toner Simitri HD następnej generacji oraz nową platformę aplikacji, które usprawniają obieg dokumentów biurowych i zapewniają wysoką jakość wydruków.

Wszechstronne wykończenie

Wszechstronne opcje wykańczania obejmują zszywanie, dziurkowanie, składanie listów do 3 arkuszy na list oraz broszury do 20 arkuszy (80 stron) w celu zwiększenia wydajności pracy w biurze i zapewnienia profesjonalnych dokumentów.