fbpx

Chemia przemysłowa dla trudnych zabrudzeń

Udostępnij

Mycie silnie zanieczyszczonych powierzchni w przemyśle potrafi być prawdziwym wyzwaniem. Z jedej strony koszt przestoju maszyn, środków chemicznych oraz obsługi, z drugiej strony zanieczyszczone maszyny i trakty komunikacyjne mogą się przyczynić do awarii i wypadków. Jakich środków używać i jak zyskać czas tak niezbędny w środowisku produkcyjnym?

Stosując profesjonalne środki chemiczne dla przemysłu możemy usunąć oporne zabrudzenia z bogate w olej i smary, wrośnięty i przyschnięty brud, sól drogową, pył hamulcowy i inne podobne a trudne w czyszczeniu.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnej chemi przemysłowej efekt działania środka widzimy w ciągu minut, a nawet sekund, a nie godzin. Szybki czas działania środka chemicznego pozwala wrócić do normalnej pracy na produkcji i oszczędzić straty.

Przedstawiony efekt na wideo dotyczy środka Wheel Wash 46W dostępnego w Dambis.pl

BIODEGRADOWALNY (certyfikat Svanen), silnie skoncentrowany, wysoko alkaliczny preparat o unikalnych , tixotropowych właściwościach pozwalających na długie utrzymywanie się preparatu na powierzchniach pionowych. Nie spływając tak szybko jak tradycyjne środki przyczynia się do dokładniejszego rozpuszczenia i usunięcia zanieczyszczeń. Sprawdza się również do czyszczenia powierzchni wokół zawiasów drzwiowych i innych trudno dostępnych powierzchni. Usuwa bogaty w olej i smary wrośnięty i przyschnięty brud, sól drogową, pył hamulcowy i tym podobne. Produkt ma właściwości tixotropowe co oznacza, że nie spływa z obręczy, ale pozostaje na miejscu i działa.

  • ZASTOSOWANIE
    Nanieść na czyszczoną powierzchnię przy pomocy niskociśnieniowego opryskiwacza lub szczotki i po kilku minutach spłukać czystą wodą pod ciśnieniem.

 

  • PRZEZNACZENIE
    Mycie silnie zanieczyszczonych felg stalowych mycie silnie zanieczyszczonych powierzchni odpornych na działanie alkaliów.

 

  • UWAGA!
    Nie dopuścić do wyschnięcia preparatu na powierzchni a gdy do tego doszło czynność mycia powtórzyć od początku.

Odkryj więcej